Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
140 000 €
273 816.20 лв.

(1 892 €, 3 700.43 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:40 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 180 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎

🏠 Предлагаме за продажба уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в нов жилищен комплекс в кв. Остромила.

✨ Основни характеристики:
Площ: 74 кв.м
Етаж: 2ри жилищен от 4
Изложение: Запад
Състояние: Напълно обзаведен и готов за нанасяне

📐 Разпределение:
Просторна дневна с кухненски бокс
Спалня
Баня с тоалетна
Тераса
Антре

Жилището е практично разпределено, светло и уютно, обзаведено с внимание към детайла и готово за нанасяне без необходимост от допълнителни инвестиции.

🚗 Има опция за закупуване на паркомясто - 15 000

✔ Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция

Нашата мисия: доверие и обслужване от най-висок клас 💎
📞 За оглед или информация: свържете се с нас!
Оферта 243781
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177502880281852

140 000 €
273 816.20 лв.
История на цената
(1 892 €, 3 700.43 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила