Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
145 000 €
283 595.35 лв.

(2 458 €, 4 807.43 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:37 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 356 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎

🏠 Предлагаме за продажба двустаен напълно обзаведен апартамент, разположен в кв. Кършияка, в затворен комплекс Марица Гардънс - съчетаващ комфорт, сигурност и спокойна жилищна среда.

Жилището е с площ от 59 кв.м и се намира на пети (последен) етаж в сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части.

📐 Разпределение:
- светъл хол с кухненски бокс
- уютна спалня
- баня с тоалетна
- тераса

Апартаментът е с изложение югоизток, което осигурява отлична осветеност и топлина през по-голямата част от деня.

✨ Имотът се предлага напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне или отдаване под наем без необходимост от допълнителни инвестиции.

Към апартамента има прилежаща изба, включена в цената, както и идеални части от двата озеленени парка на комплекса, които създават усещане за простор и допълнителен комфорт.

Има възможност за закупуване на паркомясто пред сградата на цена от 18 900 евро (по желание).

📍 Локацията е изключително комуникативна - в близост до езикови гимназии, Пловдивски университет, болници, спирки на градски транспорт, с бърз и удобен достъп до централната част на града.

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с гарантиран потенциал за отдаване под наем.