Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Гагарин
67 165 €
131 363.32 лв.

(1 083 €, 2 118.16 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:28 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
62 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎

🏠 Представяме Ви двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в кв. Гагарин. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висока доходност.

📐 Разпределение: входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

🧭 Изложение: запад

📍 Локация: район с бърз и удобен достъп до централната част на града, в близост до детски градини, училища, магазини, спирки на градски транспорт и разнообразни търговски обекти.

✅ Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.
✅ Нов проект на доказан инвеститор с дългогодишен опит и множество успешно реализирани сгради.
✅ Изпълнение с висок клас строителни материали и внимание към всеки детайл.

💎 Нашата мисия е да ви предоставим доверие и обслужване от най-висок клас.
💎 Предлагаме над 1000 имота.
💎 Нашите услуги включват:
- Консултация със старши брокер
- Съдействие при кредитиране
- Договаряне на най-изгодни условия
- Пълна документация и юридическа подкрепа
- Управление на имоти

💎 За информация или оглед се свържете с нас!

ОФЕРТА НОМЕР: 242103